Makita DTW190RFJ akumulatorski udarni zavrtač
599,00 KM
  • Lagan, vrlo velike snage udarca
  • Kompaktan i lagan dizajn
  • Kompaktan i lagan 4-polni motor
  • Mekana i gumom presvučena ergonomski dizajnirana ručka
  • Ugrađeno LED svjetlo s funkcijom svijetljenja nakon završetka rada
  • Jedinstvena konstrukcija s upotrebom gume smanjuje prijenos vibracija na terminale akumulatora
Proizvođač Makita
Model DTW190RFJ
Akumulator Li-Ion
Napon akumulatora 18 V
Kapacitet akumulatora 3.0 Ah
Prihvat alata 1/2"
Broj udaraca 0 - 3000 min-1
Zakretni moment maks. 190 Nm
Broj okretaja 0 - 2300 min-1
Dimenzije 176 x 79 x 219 mm